FELSŐOKTATÁSI DOLGOZÓK SZAKSZERVEZETE

Figyelmeztető üzenet

Az űrlap le van zárva, ezért nem lehet kitölteni.

2018.12.08 - Grazi adventi vásár egyetemi dolgozóknak

Meghívó kirándulásra!

Tisztelt Egyetemi Polgár!

Az FDSZ PTE Intézményi Szervezete kirándulást szervez

Grazba az adventi vásárra

Advent az év leghangulatosabb ünnepe!

Karácsonyi vásárok, ajándékok, hóesés, kivilágított utcák és terek, mutatványosok, finom ételek, italok!

A kirándulás ingyenes, a kirándulást az FDSZ PTE Intézményi szervezete szervezi

Időpont: 2018. december 8. szombat

Indulás: 6.00 órakor a DOMUS parkolóból;

Visszaindulás: 17.30 óra

Várható hazaérkezés: éjfélkor

A város adventkor csodálatos fényárban úszik, mindenfelől karácsonyi dalok hangja száll - választhatunk a számos adventi koncert közül, vagy csak tehetünk egy kiadós sétát az ünnepi díszbe öltöztetett városban. A legkülönfélébb kulináris finomságok csábító illata lengi be a főtéren található karácsonyi vásárt, amely feledhetetlen élményt ígér minden látogatónak.

Érdekesség a karácsonyi dalok hivatala és a tartományi székház udvarán található jászol, mely 50 tonna jégből készül. A gyerekek legnagyobb örömére a körhinta sem hiányozhat a városháza előtti térről, sötétedés után az épület homlokzat pedig hatalmas adventi naptárrá alakul át. A Stempfergasse kirakataiban pedig betlehemeket állítanak ki.”

(hetedhetorszag.hu)

Jelentkezni 2018. nov. 8-án 8.00 órától november 19. 8.00 óráig lehet ezen az ürlapon (alul).

Illetve amíg a jelentkezők létszáma el nem éri az 52 főt.

A buszban lévő férőhelyek száma 49, ezért a 3 fő ráhagyás az esetleges lemondások miatti pótlást jelenti. Tehát időrendben a 3 utoljára jelentkező személy tartalék utazó lesz.

Az utazók névsora az FDSZ honlapján november 21-én meg fog jelenni.

A jelentkezés a dolgozókra értendő, azaz 1 főre, hogy minél több kolléga vehessen részt a kiránduláson.

Szép, tartalmas napot kívánunk!

Dr. Horváth Csaba                Kosaras Attila                                    Dr. Hausmann Péter

FDSZ elnök                            FDSZ elnök helyettes                         gazdasági vezető

Pécs, 2018. 11. 08.

You shall not pass!