Iskola kezdési támogatás

szerzõ: PTE FDSZ | 2012. június 26. 16:57:56

Felhívás egyszeri iskolakezdési támogatás kérelmezésére

A Felsőoktatási Dolgozók Szakszervezete meghirdeti a Kollektív Szerződés alapján a PTE egyetemi költségvetésben megképzett Szociális Alap terhére egyszeri iskolakezdési támogatás igénylésre való lehetőséget  az iskoláskorú gyermekek eltartásáról gondoskodó és jövedelmi helyzetük alapján a segélyre rászoruló egyetemi dolgozói részére, akik 6 éves kortól alap és középfokú iskolarendszerű nappali tagozatos oktatásban résztvevő (érettségivel még nem rendelkező) gyermeket tartanak el.

A kérelem benyújtása:

A volt PTE karai (beleértve az IGYFK-t, a Művészeti Kart és a PMMK-t is), Rektori Hivatal, Gazdasági Főigazgatóság, gyakorló iskolák és könyvtárak esetében az FDSZ Segélyezési Bizottsága, ill. cím:

Merényi Klára

FDSZ Iroda, I. emelet 110-es iroda.

Rektori Hivatal

Pécs, Vasvári Pál u. 4.

A kérelmezés a Segélykérő lapokon történik a kitöltött, csatolt Iskolakezdési támogatás Nyilatkozat leadásával együtt.

(Figyelem! nem FDSZ tagok esetében a Segélykérő lapon a közvetlen felettes aláírása kell!!!)

Az elbírálás a benyújtás helyén a Segélyezési Bizottság feladata.

Az elbírálás szempontja: rászorultsági alapon, a rendelkezésre álló keret mértékéig.

A kifizetés utalvány formájában, az egyetemi költségvetési forrásból történik.

A kérelem benyújtásának határideje: 2012. augusztus 17 (péntek).

FIGYELEM! Csak pontosan kitöltött és megfelelő aláírásokkal ellátott Kérelemmel és Nyilatkozattal lehet a beiskolázási segélyre pályázni!!! Határidő után érkezett pályázatokat nem tudunk elbírálni!

Dr. Horváth Csaba sk.
PTE FDSZ elnök